De Mooiste Route van Nederland!
Wij denken dat we de mooiste route hebben van Nederland. De enige manier om er achter te komen of je het met ons eens bent, is door de route te komen fietsen. Als je je hebt ingeschreven in Den Helder, dan start je vanaf het autodek van de TESO veerboot. Daarna gaan we over de nieuwe en unieke Prins Hendrikzanddijk. Daarna kom je door de polder, gaat de route door de natuur richting strand. Vervolgens kom langs en door de duinen, zandpaadjes, schelpenpaadjes, single tracks, boeren land, eigenlijk te veel om op te noemen. De route is zeer gevarieerd. De langste route voert je tot in het Noorden van het eiland, langs en door de Slufter.
Er is een gezellige ravitaillering op de route, met verse broodjes en soep. Daar zijn ook toiletten en is een EHBO post. Op de langste route is een 2e ravitaillering ingericht.
Afstanden
Je kunt kiezen uit de afstanden (ca.) 36, 47, 58 en 87 km. De route is zo samengesteld dat je diverse keren kunt besluiten een langere lus te rijden of juist een kortere dan je vooraf had voorgenomen. Wees goed voorbereid en kijk hier alvast de route.
Ravitaillering
We zorgen op de route voor een gezellige ravitaillering. Daar is beschikbaar (zolang de voorraad strekt..): fris, zoetigheid, bouillon en verschillende verse broodjes. Tevens zijn er toiletten aanwezig. Op de langste route is een 2e ravitaillering ingericht.
Inschrijving & start-tijden Je kunt op 2 plaatsen inschrijven & starten
Kantine van HRTC DOK Den Helder, Adres: Guldemondweg Den Helder
LET OP: Vertrek STIPT om 8.00 uur en 9.00 uur, als groep naar boot resp. 8.30 en 9.30 uur
Bij de WSTexel ‘jury-wagen’
Adres: TESO wachtlokaal, veerhaven Texel
Terugreis & Overige deelnemersinformatie
Kosten
Vragen?
Stel ze hier
Extra info!
Op de boot: afvaarten van 12:00, 13,00 en 14:00 uur.