Beachrace Texel 2024

Gepubliceerd op 29 oktober 2024 om 09:16

Nederlands kampioen wint Strandrace Texel

Daan van Sintmaartensdijk, (Beat Cycling) heeft afgelopen zondag de 2 editie van de Paal 9 strandrace op zijn naam weten te schrijven. 

Van Sintmaartensdijk was zijn medevluchter, Thijs Zonneveld, de baas op het laatste lastige stuk van het parcour. Op de klim naar Paal 9 en daarna op de “kluft van Den Hoorn” wist Van Sintmaartensdijk het verschil te maken en soleerde zo naar de overwinning, met een gemiddelde van 35 km per uur had hij de sokken er goed in. 

Zonneveld pakte plek twee, en Bruno van Beek, uitkomend voor Going Dutch cyclingteam, pakte erg knap de 3de plek voor de Nederlands kampioen gravel, Tijmen Eising. 

Martijn Drijver kwam binnen als snelste Texelaar op plek 26.

Bij de dames was het Marielle Trouwborst die Tessa Neefjes, Europees kampioen strandrace, knap wist af te houden in de eindsprint. Oud Texelse Lola Bakker reed een dijk van een wedstrijd, Lola is meer van het mountainbiken maar liet zien dat ze ook op het strand goed uit de voeten kan, dit resulteerde in een knappe 3de plek bij de dames.

Nog meer Texels succes bij de Funklasse, net als bij de eerste editie wist Denny Vlaming uit Oosterend beslag te leggen op de tweede plek, achter Bram de Vries, en voor Maarten Nota.

Bij de funklasse dames, waren er twee rensters die om de prijzen streden, eerste werd Maartje Merx gevolgd door Jet Jansen. 

De organisatie kijkt terug op een geslaagd evenement en wil alle vrijwilligers en het publiek bedanken! 

Goed nieuws vanuit de KNWU, in 2026 heeft Texel de eer om het Nederlands Kampioenschap te organiseren! 

 

Alle uitslagen en foto’s staan hier, 

https://beachraces.eu/afterparty-texel-2024-2025/

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.